MALATYA, MLT 44180,TR
0 539 356 45 49
mail(at)policetakip.net

Poliçe Takip Programı

Acentelerin Poliçe Takip Programı

Poliçe Takip Programı

Poliçe Takip.Net ile poliçelerinizi excel, word veya diğer programlarla takip etmekten daha kolay bir yol var.

Sigorta Acente Programları

Poliçe takip programı ücretsiz, deneme ile hizmetimizi görmeden ödeme yapmayacağınızı belirtmek isteriz. Poliçe takip programı full özelliği ile Komisyon Oranlarınızın Hesabi, Acenteler Göre Analiz, Aylık ve Yıllık Üretim Bilgileri, İç ve Dış Üretim Bilgileri, İş Ortağını olduğunuz Acentelere Verilecek Komisyon Hesabi ve daha bir çok yazılım türleri ile işinizi ve Poliçe Takibini kolaylaştırdığını görebilirsiniz.

Araç sigorta kasko trafik takip programı, gibi sade programalar yerine Araç Kaskosu, Trafik Sigortası, Ferdi Kaza Sigortası, Sağlık Sigortası, DASK ve gibi Aylık Üretimleri tek ekranda buluşmaktadır.

Sigorta takip programı, aylık ve yıllık olarak analiz ve raporlamayı yapmakta.
Poliçe takip programı excel, yerine daha kolay kullanılabilen ve güvenilir yazılım ile Poliçe takibinizi dünyanın her yerinde anlık olarak görüntüleye bilirsiniz.

Poliçe takip programı full

 

Sigorta acentelerin en çok ihtiyaç duyduğu alanda yardımcı ve kolaylık sağladığını deneme fırsatı ile şimdi kaçırmayın.
Poliçe Takip.Net ile verileriniz güvenli olarak saklandığı sunuculara 3. bir kişinin erişemeyeceğini ve asla başka bir acente ile paylaşılmayacaktır.

Poliçe Takip Programı, yayınlandığından bu süre zarfında gelişmeye devam ediyor, yenilik ve güncel durumları anlık olarak sisteme yüklemekte ve erişim sağlanmaktadır.  Bütün aboneler aynı özellik ve modül kullanım hakkına sahiptir. 1 Yıllık ve üstü aboneliklerde avantajlı indirimlerden yararlanabileceğinizi unutmayın.

Sigorta takip programı

Başka yerde Sigorta Acenteleri Poliçe Takip Programı aramak yerine Poliçe Takip.Net tercih edebilirsiniz. Hemen Kayıt olarak; poliçe takip programı ücretsiz 15 günlük deneme fırsatını değerlendire bilirsiniz. Sigorta şirketlerinin kullandığı programlar benzer yapıda ve yazılımda olan Poliçe Takip.Net diğer programları veya araçları aramayı istemeyeceksiniz.

Poliçe Takip Giriş ekranı ile sistemimize giriş yapabilirsiniz, Acente Giriş Ekranı ile sisteme mobil telefon, tablet, masaüstü bilgisayar ve leptop erişim sağlana bilmektedir.
Şifre Unutma veya Sıfırlama gibi durumlarda Şifre Sıfırlama Talebi ile sistemde kayıtlı Mail adresine yeni şifreniz hemen gönderilmektedir.

Acentelerin Poliçe Takip Programı sizin için en iyisi ve en kolayını geliştirmek de hep yanınızda olacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2018 © Poliçe Takip.Net Tüm Hakları Saklıdır.
poliçe takip programı excel,poliçe takip programı ücretsiz,poliçe takip programı full,sigorta takip programı full,araç sigorta kasko trafik takip programı,sigorta şirketlerinin kullandığı programlar,sigorta acente programları,sigorta acente programı full,,acente takip programı,poliçe takip,poliçe takip programı,poliçe takip programı Ücretsiz,poliçe takip.net,sigorta Şirketlerinin kullandığı programlar