MALATYA, MLT 44180,TR
0 539 356 45 49
mail(at)policetakip.net

Poliçe Takip Programı Ücretsiz

Acentelerin Poliçe Takip Programı

Poliçe Takip Programı Ücretsiz

Poliçe Takip.Net ile poliçelerini ve müşterilerini artık takip etmek daha hızlı

Poliçe Takip Programı Ücretsiz Dene

İnternet ortamında bir çok poliçe takip programı bulunduğu bu sanal dünya da, sizin için işinizi kolaylaştıran programı Poliçe Takip.Net başardı. Acenteniz için ihtiyaç duyduğunuz bütün işlemler tek bir çatı altında toplanmakta. Poliçe takip programının ücretsiz, 15 Günlük Dene fırsatı ile programı görmeden almayacağınızı belirtmekteyiz.
Hızlı ve verimli sunucular ile Poliçe ve Komisyon oranlarınızı her yerde takip ede bilirsiniz.Sistemimiz Müşteri ve Poliçe bilgilerini güvenli olarak saklanmakta. 3. Şahis ve Şirketlere asla paylaşılmayacaktır.

 

Araç sigorta kasko trafik takip programı

Poliçe takip ile aylık komisyon oranlarını, yıllık komisyon oranları, poliçe türlerine göre yıllık analiz ve aylık analiz, diğer acentelere verilecek komisyon oranların hesapları bu çatı altında bula bilir siniz.

Poliçe Takip Programı Excel, Word gibi benzeri ofice araçları ile poliçe ve müşteri bilgileri her zaman ulaşamayacağınızı biliyoruz, Poliçe Takip.Net ile bulut sistemi artık verilerinizi mobil, tablet, leptop ve masaüstü bilgisayar ile ulaşmanız mümkündür. Sınırsız alt kullanıcı ile acente içerisinde çalışan personelinizin giriş ekranı ile birbirlerinden bağımsız ve Log kayıtlarıyla kendi sisteminizin kontrolunu elinize ala bilir siniz.

 

Sade ve şık tasarım, basit ve anlaşılır kullanım, excel ve pdf dökümü, aylık üretimin genel analizi ve daha bir çok özellikle ve zamanla eklenecek olan özellikleri sizler için buluşturduk. Poliçe Takip ile sigorta şirketlerinin kullandığı programlara benzer, aynı içerik ve programlamayla; diğer poliçe takip programlarına ihtiyacınız olmayacak.

Acente Takip Programı

Acentelerin Poliçe Takip Programı sizin için en iyisi ve en kolayını geliştirmek de hep yanınızda olacaktır.

No Title

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2018 © Poliçe Takip.Net Tüm Hakları Saklıdır.
poliçe takip programı excel,poliçe takip programı ücretsiz,poliçe takip programı full,sigorta takip programı full,araç sigorta kasko trafik takip programı,sigorta şirketlerinin kullandığı programlar,sigorta acente programları,sigorta acente programı full,,acente takip programı,poliçe takip,poliçe takip programı,poliçe takip programı Ücretsiz,poliçe takip.net,sigorta Şirketlerinin kullandığı programlar