Malatya, 44100, TR
0850
mail(at)policetakip.net

Sigortacıların Kullandığı Programlar

Sigorta Acentelerinin Poliçe Takip Programı

Sigortacıların Kullandığı Programlar

Sigorta Acente Programı Ücretsiz

Sigorta takip programını ücretsiz deneyerek; poliçe takibi, dış poliçe takibi, teklif takibi, bitiş tarihi yaklaşan poliçelerin takibi, poliçelerinizi, alacak takibi, üretim ve cari takip, hatırlatıcı, acente atama, şirket atama, acente komisyonları, şirket komisyonları ve bir çok özellikleri tek bir programda bulmak mümkün.
Sigorta Takip Programında raporlama ve sonuçlama işlemlerinde anında pdf ve excel döküman alma imkanı, iş ortağı diğer acentelerle poliçe transferi gibi yenilikleri sizlerle buluşturuyoruz.

Sigorta Takip Programı excel gibi bilgisayar programları geride bırakan poliçe takip.net müşteri Portföy ön planda tutmaktadır.
Trafik, Kasko, DASK, İş Yeri, Konut, Hayat, Sağlık, Bireysel Emeklilik, Ferdi Kaza, Tehlikeli Madde, Yabancı Sağlık gibi bir çok sigorta türünü tek bir çatı altında takip etmeniz ve komisyonları görmeniz poliçe takip programı içinde sunmaktadır.

Veri Güvenliği protokol olarak en üst düzeyde ve 256bit şifreleme ile sağlanmakta olup, 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununu Baz Alınarak 7/24 Veri Güvenliği Sağlanır.

Sigorta Takip Programı

Ücretsiz Sigorta Programı

Sigorta Yazılımı

Poliçe Takip Programı

Ücretsiz Poliçe Programı

Sigorta Programı

Poliçe Takip Excel

Poliçe Takip.Net
Araç poliçe Takip Excel

Sigorta acente programları

Sigorta Acente Programı Ücretsiz

Ücretsiz araç Sigorta Takip Programı

Sigorta Takip Programı excel ücretsiz

Sigorta acente programlar

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.