GÜVENİLİR YAZILIM

En güncel, profesyonel yazılım ekibi, sigorta tecrübemiz ve yüksek güvenlik ile müşteri ve poliçe bilgilerinizi asla 3. kişilere ulaşmayacaktır.

KOLAY KULLANILABİLİRLİK

Sade, kolay kullanılabilirlik ve Kişiselleştirilme ile Teklif Alma, Poliçeleri, Komisyon ve Aylık-Yıllık Cari Takibi etmek hiç bu kadar bir arada olmamıştı.

BÜTÇE DOSTU

Diğer rakiplerine göre Poliçe Takip .Net sizin için bütçe dostu olmakta, uygun aylık ve yıllık fiyatlandırma ile müşteri memnuniyeti ön planda

Poliçe Takip .Net Nedir?

Verilerinizi merkez bir Microsoft sunucuda topladığı ve asla 3. bir kişinin ulaşmadığı; Teklif alma, Poliçe Takibi, Cari Takip, Aylık ve Yıllık Üretim Takibi İş ortağı acentelere verilecek ve alınacak komisyonların takibinin bir arada buluştuğu yer.

Hızlı Raporlama ve Analiz

Aylık olarak poliçelerinizi
hesaplanan ve takip etme etmenizi kolaylaştıran poliçe takip programı.

Çalışma ortağınız diğer acentelere göre kişisel analiz, şirketlere göre analiz, üretimlerinizi raporlamakla vaktinizi harcamayın.

İş Ortakları

Aynı platform da bulunan iş ortaklarının buluştuğu sigorta acentelerin yükü daha hafif olacağını biliyoruz ve bunu planlıyoruz.

Yakında zaman da yayınlanacak iş ortağı ağı ile poliçe işlemlerinizde verimlilik ve zaman kazanacaksınız.

Yenilikçi ve Fonksiyonellik

Poliçelerin komisyonları sistemde kayıt ettiğiniz acenteler içinde hızlıca hesaplanıp bir arada güvenle özel bir ağlarda toplanır.

İş ortağı olduğunuz acenteye verilecek ve alınacak komisyon oranları ay sonu hızlıca görüp PDF ve Excel alabilirsiniz.

Güvenli Sunucu

Hızlı ve verimli sunucular ile Poliçe ve Komisyon oranlarınızı her yerde takip ede bilirsiniz.

Sistemimiz Müşteri ve Poliçe bilgilerini güvenli olarak saklanmakta. 3. Şahis ve Şirketlere asla paylaşılmayacaktır.

Modül Fiyatlandırmaları

15 günlük ücretsiz sürenin ardından paket seçimi yapabilirsiniz, Abonelik türleri farklı özellik, modül ve yetkilere sahiptir. 1 Yıllık ve üstü aboneliklerde avantajlı indirimlerden, özellik ve modül yararlanabileceğinizi unutmayın.

Sigorta Takip Programı

Araç sigorta takip programı, sigortacılık, poliçe takip programı ve sigorta acente programı ait paylaşımlar...

Poliçe Takip

Poliçe Takip

2020 yılın son zamanlarına doğru ilerlerken Dolar ve Euro yükselişi sigorta sektörünü de içine aldığı durumu da inceliyor olacağız. Poliçe Takip olarak dünya gündemini de yakından takip edip, ABD seçiminin getirdiği olumlu olumsuz etkileri ortaya koyarak sigorta sektörüne yansıtacak her şeyi ele alıyoruz. Derinlemesine ele alınan bir konuda araç sigorta takip programı ile acentelerin müşteri kaybı olmadan gününde ve uygun fiyat olanağı ile müşteri memnuniyeti yakalamasıdır.

Sigorta acente programları içinde kolayca öğrene bileceğiniz ve başarlı bir arayüz ile göz yormayan ve kullanışlı programı işini her yerde tamamlaya bilirsiniz. Poliçe takip programı ücretsiz şimdi kullana bilirsiniz. Covid-19 pandemi sürecinde sigorta sektörünün olumsuz etkilendiği her kes bilmekte ama bu süreçi online olarak en hafife indire biliriz.

İzmir depreminde yaşanan olaylardan dolayı tüm halkıma geçmiş olsun dileği iletmek isteriz Poliçe Takip Programı olarak. Yaşanan bu kötü durumdan dolayı sigorta sektöründe insanlarımızın yanında olduğumuzu belirtmek isteriz.

2021 yaklaşırken geçmişe baktığımızda 2020 yılına ayıt bütün her şeyi geri de bıraktığımızı görmekteyiz. Dolar kurunun artışı yüzünde yaşanan zorluklar biz de farkındayız. Excel yaklaşan tarihi hatırlatma makro gibi müşterilerimizin ihtiyacını genel olarak karşılamak için ücretsiz denemeyi 30 güne uzattık. Üstelik 1 yıllık uzatmaya 2 aylık kullanımda Poliçe Takip .Net hediye olarak kullana bilirsiniz. Bununla birlikte yazılımız olarak her zaman yenilik içinde olduğumuzu, yenilikçi ve güncel tutmaya her zaman çalışıyoruz. Olumlu dönüşler aldığımız Sigorta acentelerimizde her zaman yardımcı olmaya çalışıyoruz. Poliçe takip programı her zaman sigorta sektöründe birinci olmaya çalışacağız.

Teklif alma ekranı ile bambaşka bir iş ortaklığın fırsatını kaçırmayın. Biz sigorta acente programı olarak sağlık çalışanlarımızın da yanında olduğumuzu belirtmek isteriz. Sağlık çalışanlarına şiddeti kınıyoruz ve tüm sağlık çalışlarına geçmiş olsun diliyoruz. Durumun ciddiyete varalım, Covid döneminde birbirimize yardımcı olarak ciddi uyarıları dikkate alarak bu zor dönemi hep beraber atlata biliriz.

Sigorta Acente Programı

Sigorta Acente Programı

Pandemi süreciyle beraber sigorta acentelerine düşün yük biraz fazlalaştı diye biliriz. Sigorta acenteleri programı arayış içinde olan acentelerin yükünü hafiflettik. Poliçe takip programı adına her şeyi bir çatı altında birleştiren Poliçe Takip .Net platformu şimdi artık daha kullanışlı.
Sigorta Acente Programı Ücretsiz denemek için hemen kayıt ola bilir sahip olduğunuz sigorta şirketleri ekleye bilir ayılık alacağınız komisyon oranları hızlıca kayıt edip poliçenizi dakikasında kayıt ede bilirsiniz.

Excel yaklaşan tarihi hatırlatma makro artık son vere bilirsiniz, bu tür ihtiyaçlarınızı artık poliçe takip .net sizin için ayağınıza kadar getirdi. Araç sigorta takip programı ile pandemi sürecini daha kolay atlata biliriz. Sizin için eklediğimiz bir çok kullanışlı yazılım ile yükünüzü hafifletip zaman verimliliğinizi arttırıyoruz.

Ekim ve Kasım aylarında artan virüs vakaları ile internet ortamına daha çok kaynaşan insanoğlu sigorta işlemlerini de artık online olarak yaptırmaktadır. Sigorta takip programı ile teklif ekranında hızlı şekilde teklif alıp müşterinize daha hızlı dönüş yapa bilirsiniz. Türkiye genelinde bir çok sigorta acentelerin tercihi poliçe takip .net 15 yakın sigorta şirketini ile size teklif vere biliriz. Sigorta takip programı excel ücretsiz google de arayıp zaman harcamanıza gerek yok bizce düşük fiyat ve bir çok özellik ile kazancınızı artıra bilirsiniz.

Sigorta acente programları adına bütün özelliklerini kapsayan yenilenen ve her zaman yeni olan Poliçe Takip.Net Sigorta acentelerinin poliçe takip programı sunmakta, sade ve kolay kullanılabilirlik ile bütçe dostu olmaktadır.

Sigorta Takip Programı

Ücretsiz Sigorta Programı

Sigorta Yazılımı

Poliçe Takip Programı

Ücretsiz Poliçe Programı

Sigorta Programı

Poliçe Takip Excel

Poliçe Takip.Net
Araç poliçe Takip Excel

Sigorta acente programları

Sigorta Acente Programı Ücretsiz

Ücretsiz araç Sigorta Takip Programı

Sigorta Takip Programı excel ücretsiz

Sigorta acente programları

Ücretsiz Sigorta Programı

Ücretsiz Sigorta Programı

Poliçe takip programı ücretsiz deneme fırsatı ile hemen kullanmaya başlaya bilirsiniz.
18 çeşit sigorta türü ile Araç Kaskosu, Trafik Sigortası, Konut Sigortası, Ferdi Kaza Sigortası, Sağlık Sigortası, DASK, İş Yeri Sigortası, Hayat Sigortası, Nakliyat Sigortası, Seyahat Sağlık Sigortası, Bireysel Emeklilik, Mesleki Sorumluluk Sigortası, Tehlikeli Madde Sigortası, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Yabancı Sağlık Sigortası komisyonlarını detaylı takip ede bilir ve aylık, yıllık olarak cari takibi yapa bilirsiniz.

Poliçe Takip .Net kullanıcıları arasında poliçe aktarımı, toplu poliçe işlemleri, Acente atama, şirket atama ve bunlara ait komisyon oranları belirlenmesi sistemimizde mümkün.

Poliçe Takip .Net kullanıcıları arasında poliçe aktarımı, toplu poliçe işlemleri, Acente atama, şirket atama ve bunlara ait komisyon oranları belirlenmesi sistemimizde mümkün.

Sigorta Programı da en yeni özellik teklif alma ile 15 şirkete yakın ve ilerleyen zamanda 50’yi aşkın şirket ile anlık fiyat teklifi almam mümkün olacaktır. Sistemimize kayıt olan herkese açık olacak fiyat teklifi alma ekranı ile fiyat teklifi almanız çok kolay.

Raporlama işlemlerinde gelir-gider takibi, aylık bazda gelir-gider, yıllık bazda gelir-gider, aylık poliçe üretimi grafiği, yıllık poliçe üretim grafiği ve yıllık üretim karşılaştırması Ücretsiz Sigorta Programı denemesi ile hemen başlaya bilirsiniz.

Poliçe Takip .Net acente sigorta takip programını 15 gün ücretsiz deneme ile kayıt olup kullana bilirsiniz. Rakiplerine bir çok özelliği ile diğerlerini geride bırakan ve poliçe takip programında web tabanlı ilk olan Poliçe Takip .Net her zaman ve yerde erişe bilir ve acentenizi takip ede bilirsiniz.