Poliçe Takip Programı

Poliçe Takip Programı
poliçe takip programı, acente takip programı, poliçe excel programı, sigorta acente programı, acente yardımcı program

Poliçe Takip .Net‘in yazılımı ile poliçe takip programı, kullanımı sade ve kolay olan ekranı ile 7/24 her yerden poliçelerini takip ede bilirsiniz.

Her türlü tarayıcı, telefon, tablet ve bilgisayar ile müşteri girişi, poliçe girişi, iş ortağı olan diğer acenteleri girerek aylık komisyon oranlarınız , müşterileriniz, poliçelerinizi kontrol edebiliriz. Kullanıcı dostu sorgulama ile poliçelerinizi kolaylıkla takip edilebilir.

Ücretsiz 15 günlük deneme fırsatı ile Sigorta takip programını kullana bilirsiniz. Aylık, yıllık ödeme seçenekli ile programı satın ala dilediğiniz zaman iptal ede biliriz.
Koşulsuz iptal ile kullandığınız aylar hariç geriye kalan kullanımınız ödemesini eksiksiz ala bilirsiniz.
Aylık, yıllık ve daha uzun süreli ödeme yöntemleri ile sizlerde kazançlı çıka bilir bütçenizi koruya bilirsiniz.

Sigorta acentelerin ihtiyacı olan ve excelin teknik, makro ve kodların çalışmaması gibi sorunları ortadan kaldıran poliçe takip programı ile üretiminizin takibini kolaylaştırma da Poliçe takip sizinle beraber.
Sigorta takip programı excel gibi kavramları ortadan kaldıran bulut sistemi her yerden ulaşmanız mümkün olduğu ve günlü, haftalık yedeklenen ve asla 2. kişilerin ulaşamayacağı veri tabanına sahip bir yazılımı sizlere sunmuş bulunuyoruz.

Gün geçtikçe yazılım versiyonları yükselten ve misyonunu yenililikler ekleyerek devam eden Poliçe Takip.Net, sigorta takip programı alanında en çok tercih edileceğini temin ede biliriz. Ücretsiz sigorta takip programı denemek için hemen üye ola bilirsiniz.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.