Ücretsiz Sigorta Programı

Ücretsiz Sigorta Programı
Sigorta Takip Programı, Ücretsiz Sigorta Programı, Sigorta Yazılımı, Poliçe Takip Programı, Ücretsiz Poliçe Programı, Sigorta Programı, Poliçe Takip Excel, Poliçe Takip.Net, Araç poliçe Takip Excel, Sigorta acente programları, Sigorta Acente Programı Ücretsiz, Ücretsiz araç Sigorta Takip Programı, Sigorta Takip Programı excel ücretsiz, Sigorta hızlı Teklif Programı, Sigorta ekran paylaşımı,

Poliçe takip programı ücretsiz deneme fırsatı ile hemen kullanmaya başlaya bilirsiniz.
18 çeşit sigorta türü ile Araç Kaskosu, Trafik Sigortası, Konut Sigortası, Ferdi Kaza Sigortası, Sağlık Sigortası, DASK, İş Yeri Sigortası, Hayat Sigortası, Nakliyat Sigortası, Seyahat Sağlık Sigortası, Bireysel Emeklilik, Mesleki Sorumluluk Sigortası, Tehlikeli Madde Sigortası, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Yabancı Sağlık Sigortası komisyonlarını detaylı takip ede bilir ve aylık, yıllık olarak cari takibi yapa bilirsiniz.

Poliçe Takip .Net kullanıcıları arasında poliçe aktarımı, toplu poliçe işlemleri, Acente atama, şirket atama ve bunlara ait komisyon oranları belirlenmesi sistemimizde mümkün.

Poliçe Takip .Net kullanıcıları arasında poliçe aktarımı, toplu poliçe işlemleri, Acente atama, şirket atama ve bunlara ait komisyon oranları belirlenmesi sistemimizde mümkün.

Sigorta Programı da en yeni özellik teklif alma ile 15 şirkete yakın ve ilerleyen zamanda 50’yi aşkın şirket ile anlık fiyat teklifi almam mümkün olacaktır. Sistemimize kayıt olan herkese açık olacak fiyat teklifi alma ekranı ile fiyat teklifi almanız çok kolay.

Raporlama işlemlerinde gelir-gider takibi, aylık bazda gelir-gider, yıllık bazda gelir-gider, aylık poliçe üretimi grafiği, yıllık poliçe üretim grafiği ve yıllık üretim karşılaştırması Ücretsiz Sigorta Programı denemesi ile hemen başlaya bilirsiniz.

Poliçe Takip .Net acente sigorta takip programını 15 gün ücretsiz deneme ile kayıt olup kullana bilirsiniz. Rakiplerine bir çok özelliği ile diğerlerini geride bırakan ve poliçe takip programında web tabanlı ilk olan Poliçe Takip .Net her zaman ve yerde erişe bilir ve acentenizi takip ede bilirsiniz.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.